About

Knygų Gurmanė. Kas tai? Tai tikrai ne aš (kaip asmuo)… na gerai, gal dalis manęs. Bet iš tiesų tai – noras prikelti kas seniai pamiršta ir sujungti su dabarties malonumo akimirka. Paprastai tariant tai siekis atgaivinti seną meilę – skaitymą ir pridėti, tai kas daro gyvenimą dar mielesnį ir saldesnį. Man tai – kavos puodelis, moteriški niekučiai (tokie kaip batai, aksesuarai ir visa kita kas telpa žodyje mada) bei pats gyvenimas. Labai vertinu knygas ir visas tas nuostabias istorijas, kurios slepiasi jose, bet ne ką mažiau vertinu ir patį gyvenimą, kuriuo kartais tiesiog pamirštame pasidžiaugti tarp kasdienos darbų.

Knygos. Neturiu mėgstamo vieno autoriaus, kaip ir vieno “pačio pačiausio” žanro. Daug metų skaitymą buvau apleidusi, todėl dabar esu “ieškojimų ir eksperimentavimo” fazėje. (Beje labai laukiu rekomendacijų!) Tad galbūt kai kurie mano pasirinkimai nustebins (manau ir pačią mane). Galiu tik pažadėti, jog tikrai rasite knygų apie madą, kas yra kita mano silpnybė, ir knygų apie vaikus, kam šiuo metu teikiu pirmenybę, nes auginu dukrytę.

Kava. Silpnybę kavai perėmiau iš tėvų. Dar vaikystėje, kai nežinojau nei jos skonio, nei neįsivaizdavau kas tai per daiktas, turėjau kažkokį polinkį į ją. Kavą tėvai laikydavo tam skirtoje dėžutėje. Labai mėgdavau ją uostyti. Tas kvapas… kažkas nepaprasto! Ir pats geriausias momentas būdavo, kai tėvai nupirkdavo naują pakuotę ir leisdavo man ją perpilti į kavos dėžutę. Tas šviežios kavos aromatas… Prisimenu taip ryškiai tarsi tai būtų buvę visai neseniai. Deja, gal 25m atgal 🙂 Tad labai noriu su Jumis pasidalinti ir šiuo malonumu. Turiu labai daug įvairių kavos receptų, tad tikiuosi, jog kavą įsimylėsite ir Jūs.

Mada. Tai neatsiejama mano dalis, ne vien dėl to, jog tai vienas iš moteriškų malonumų, bet ir todėl, kad turiu savo verslą šioje sferoje, tad nori ar nenori ji veržiasi ir į kitas gyvenimo sritis. Prižadu, tikrai neleisiu Knygų Gurmanei nutolti nuo savo pagrindinės minties ir per daug įsivelti į mados/stiliaus “žaidimus”, bet tikrai kartas nuo karto pasidalinsiu kokia mintimi ir iš šios pusės.

Gyvenimas. Ne ne ne, tikrai nerašysiu apie kiekvieną savo gyvenimo akimirką (ką valgiau pusryčiams, o ką vakarienei). Taip, gyvenimas susideda iš smulkmenų, kuriomis aš labai džiaugiuosi, bet čia noriu dalintis kažkuo tokiu, kas suteikia jam ypatingo skonio – ar tai būtų paroda, kelionė, teatras, renginys, o gal tiesiog pusdienis neįtikėtino grožio vietoje. Tuo kas priverčia norėti ne saugoti tas akimirkos tik sau, bet rėkti apie tai visiems.

Tad, Knygų Gurmanė – tai labiau vieta nei asmuo, kur laukiami kiekvienas, kuriam bent kažkiek artima ši filosofija.