Natasha Courtenay-Smith – The Million Dollar Blog

Piatkus 2016m. Londonas 272psl. ⭐5/5

Tie kurie su manimi nuo pat Knygų Gurmanės atsiradimo (visų pirma Instagram’o paskyros) žino, jog ši knyga mano pirmoji oficialiai skaitoma. 😊 Taip, truputį užtrukau su ja, bet tikrai ne dėl knygos kaltės. Tiesiog, dažnai (beveik visada skaitau kelias knygas iš karto) nugali lengvesnio pramoginio turinio knygos nei edukacinės.

Prie pačios knygos neturiu ko prikibti. Ji puiki! Daug informacijos ir naudingos. Ypač pradedantiesiems, kurie dar neturi patirties rašant tinklaraštį. Net gi ir tiems, kurie dar net nežino ką nori rašyti. 😊 Viskas surašyta smulkiai, aiškiai ir paprastai. Nuo tinklaraščio idėjos išsigryninimo iki internetinio puslapio paleidimo, bei pagrindinių socialinių tinklų aptarimo.

You also set up a social media profile and you share out your posts. You phone your mum and tell her to visit your website right now and read your post.

Taip pat, gausu informacijos ir įmonėms, kodėl verta rašyti blogą, kaip save pateikti ir kodėl šiais laikais tai net gi būtina.

Labai patiko, jog informacija pateikiama ne sausai ją išdėstant, bet remiantis daugybe sėkmingų blogų įkūrėjų patirčių. Autorė pakalbino tikrai labai daug realiai rašančių blogerių (kiekvieną galite iš kart ir pagooglinti 😃). Kiekvienas skyrius turi tarsi savo herojų, kurio pavyzdžiu autorė tarsi pabrėžia informacijos svarbą.

Autorė moka ir pajuokauti, tad skaityti nėra nuobodu.

Tiesa, knygoje daug kalbama apie tai kaip iš savo tinklaraščio uždirbti, pateikiama daugybė būdų nuo elementariausių iki rimtų projektų. Sakyčiau net gi labai daug kalbama šia tema. Nors man tai nebuvo svarbu, bet ir netrukdė (niekada nežinai ko gyvenime prireiks) 😁

Tad tie kurie svajoja pradėti rašyti blogą, bet nežino nuo ko pradėti ar tiesiog nesiryžta to daryti, ši knyga kaip tik jiems – joje rasite ne tik kaip tą padaryti, bet ir pakankamai motyvacijos savo idėjoms įgyvendinti. 👍😉

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s