Somerset, Anglija. Ten kur namai

Tuoj bus metai, kaip gyvenu nerealioje vietoje – Anglijos kaime. 😁 Tie kurie mane pažįsta žino, jog esu visiškas miesto vaikas. Niekada neturėjau senelių gyvenančių kaime, tad visos vasaros praleistos mieste “ant asfalto “. Į gamtą važiuodavome retai, tad jai ypatingų jausmų nepuoselėjau. Apie tai, kad galėčiau gyventi kaime, niekada negalėjau nei pagalvoti… ir štai dabar beveik ten ir gyvenu. 😁 Žinoma, šiek tiek perdedu ir miestelio, kuriame gyvenu, tikrai negalima vadinti kaimu. Bet lyginant su miestais, kuriuose gyvenau anksčiau, tai čia tikrai kaip kaime 😂

Greičiausiai su metais keičiasi ne tik požiūris, bet ir poreikiai. Tad pasakysiu, jog be galo džiaugiuosi turėdama galimybę patyrinėti šią vietovę. 😊 Daugybę mažų miestelių su išlikusiais senoviniais pastatais bei visai po ranka esantis nacionalinis parkas. Ne veltui Somerset’as vadinamas viena iš gražiausių Anglijos vietų.

Tad čia dėsiu visas tas nuostabias vietas, kurias tik pavyks rasti ir įamžinti 🌱

West Quantoxhead

Vos 10min kelio nuo mano namų yra be galo gražus dvaras. Gaila privatus ir viduje pasižvalgyti nelabai galima, išskyrus tuos atvejus jei planuojate kokią ištaigingą ir prabangią puotą ar vestuves 😉 Bet pasivaikščioti aplink niekas nedraudžia.

Bossington

Visai mažutis (vos vienos gatvės) miestelis (jei iš vis galima taip pavadinti). Bet labai jaukus ir tiesiog alsuojantis senove. Toks jausmas, kad laikas ten sustojęs.

Bus tęsinys… 😉🌹

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s