Taylor Jenkins Reid – Septyni Evelinos Hugo vyrai

Leidykla Svajonių knygos 2020m Vilnius 446psl

Perskaičiau. Lengvai ir greitai.

O dabar sunkiausia užduotis parašyti atsiliepimą apie knygą, kuri … na kuri ne mano skonio. Labai mėgstu išbandyti naujus žanrus, bet tie lengvi romanai kaip nelimpa man, taip nelimpa. Ir kaip įvertinti knygą, kurią perskaitei ir vienintelis dalykas, kurio norisi – tai imti kitą ir “pasiklysti” kitos istorijos puslapiuose. Toks laiko švaistymas, kaip ir šios knygos skaitymas 😀

Prieš pradėdama rašyti atsiliepimą buvau įsitikinusi, jog mano vertinimas bus vidutinis… bet kuo toliau tuo labiau manau, kad man ji nepatiko. Tiems, kurie gal skaitys atsiliepimą iki galo noriu pabrėžti, kad aš NEMĖGSTU TOKIŲ MEILĖS ROMANŲ, tad ir atsiliepimas mano bus ne tas gražus ir mielas, ir aš tikrai nesakysiu, jog skaitysiu viską ką išleis ši autorė, nes tikrai neskaitysiu daugiau nei vienos jos knygos. Gal ne dėl to, kad ji bloga, o tuo labiau to neteigiu apie autorę, bet tiesiog tai ne mano žanras ir ne mano autorė.

Na, bet kažką reikia pasakyti ir apie knygą, tad pirmyn. Evelina ir jos vyrai. Prisipažinsiu pradžia buvo daug žadanti: jauna žurnalistė pasiryžusi pasiekti savo ir kopti karjeros laiptais (atrodo stipri moteris, tad pliusas), jau daug pasiekusi ir vienareikšmiškai stipri moteris įsitvirtinusi kaip žurnalo redaktorė (dar vienas pliusas už stiprias moteris). Bet kai pradėjau susipažinti su Evelinos istorija… pradžia gal dar nieko nors tas jaunos mergaitės iš vargingos šeimos kelias per lovą į Holivudą nei originalus, nei ką (“wow, tikrai originalu ir labai įdomu?” ), bet dar kirba viltis, kad istorija bus BOMBA (kaip teigia dauguma komentarų).

Pirma santuoka, meilė, karjera, viskas labai gražu… tuomet kitas vyras, nes taip patogiau karjerai, dar keletas permiegojimų iki savo tikslo pasiekimo… dar ir moteris ir dar krūva vyrų… Žinote kai 6- asis jai sudaužo širdį, vos kitą dieną po vestuvių (na gal kelios dienos po jų 😀 ), tai mano viltys dūžta kartu su Evelinos 😀 Bet palaukit, visą laiką buvo tvirtinama, kad Evelina turėjo tik vieną gyvenimo meilę! Bet atrodo labai mylėjo ir pirmąjį vyrą… O šeštasis jai sudaužė širdį, tai vadinasi mylėjo ir jį.. Tai kaip su ta VIENINTELE gyvenimo meile??? Tai čia arba aš nesuprantu ką reiškia turėti VIENINTELĘ GYVENIMO MEILĘ (matyt per daug klasikos skaitau :/ ), arba Evelinai nelabai aiški šių žodžių prasmė.

O tema apie homoseksualius ir biseksualius asmenis, tai čia turėjo būti, ta kuri griebs už širdies ir privers kažkaip susimastyti??? Na man visiškai nesvarbu ar moteris myli moterį, ar vyras myli vyrą. Tai manęs kažkaip nesukrėtė ta tema. Beje iš visos knygos radau vieną gražią citatą 🙂 :

“Tai buvo mūsų žmonės. Štai jie gynėsi nuo policijos, kovojo už teisę būti savimi.”

O šiaip tai daugiau neturiu ką pridurti, nei originali, nei išskirtinė. Tokia, kurią perskaitai ir nerandi nieko ko ką iš knygos galėtum pasiimti. Dar norėjau parašyti, kad knyga turbūt nėra bloga, bet neapsiverčia liežuvis 😀 Tai mano vertiniams toks. Parašiau ir žinau, jog esu sąžininga prieš save 🙂

Įvertinimas 2.5/5

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s