Chris Carter – Egzekutorius

Leidykla Jotema 2019m Vilnius 400psl

Užtenka parašyti DETEKTVAS ir tiek? 🙂 Knyga, kurią pasiėmiau skaityti kaip pramogą ir kaip kažką lengvo, bei neapkraunančio. Tai būtent gavau ko norėjau. Nei daugiau, nei mažiau.

Jau nuo pirmosios Carterio knygos nebuvau juo sužavėta, tad ši knyga taip pat to nepakeitė. Perskaičiau ir tiek 🙂 Vienintelis kas patiko, tai kaip ir pirmojoje dalyje – pagrindinis veikėjas Robertas Hanteris ir jo genialus protas, bei žmogiškumas. (P.S. mano atsiliepimas apie pirmąją knygą ČIA.)

Tad ką veikė Robertas šįkart? Ogi gaudė serijinį žudiką vadinama Egzekutoriumi. Išskirtinė savybė – žudo naudodamasis žmonių baimėmis ir pasižymi išskirtinai baisiais žudymo ir kankinimo metodais.

Knygos įvertinimas – 3/5.

Kodėl trys?

Kaip jau minėjau skaitėsi lengvai, greitai ir visai įdomiai (kaip ir dauguma detektyvų), bet nieko išskirtinio dėl ko atsiminčiau knygą ilgiau.

Nuvylė žudiko motyvai, tiksliau aš skaitydama buvau prikūrusi daugybę atomazgos versijų ir pateiktoji pasirodė gan tradicinė bei nuobodi. Tiesa patiko aiškiaregės vaidmuo (truputis mistikos dar niekam nepakenkė 🙂 ). Kas dar, kas dar? Taip, dar buvo keletas nelogiškumų, pvz: įtari kad tave nori nužudyti ir eini ne pas žmogžudysčių skyriaus vyriausią detektyvą su kuriuo gerai sutari, bet pas geriausią draugę! Nes nu kas geriau apsaugos nei geriausia draugė 😀 Ko pasekoje, aišku, vargšelė nužudoma 😀 Dar keletą momentų galėčiau paminėti, bet neminėsiu. Paliksiu Jums patiems išsiaiškinti 😉

Tai tiek. Daugiau labai kažko ir nepasakysiu. Perskaičiau, padėjau ir imu kitą knygą. Tiesa padariau tokį atradimą – metų laiko pertrauka nepadeda kai skaitai serijos knygas, nes visiškai nieko neprisimenu iš pirmosios knygos “Krucifiksas”, o juk veikėjas tas pats… tad gal serijos knygas reiktų skaityti vieną po kitos, kad nepamesti minties 😀

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s